تبلیغات
شهرستان رابر RABOUR - رکود بخش مسکن با قطع دخالت دولت برطرف می‌شود
 
شهرستان رابر RABOUR
به هرکجا روم ، به هرجا رسم ، اصلم را فراموش نخواهم کرد
درباره وبلاگ


با سلام خدمت تمام همشهریان عزیزم که در حال حاضر در این خطه زندگی می کنند و یا مثل بنده مجبور به ترک این دیار شده اند.من به عنوان یک رابری و علاقه ام به این منطقه همیشه در سایتهای مختلف به دنبال اطلاعات مفیدی در مورد رابر بودم که متاسفانه عمدتا مطلب جامعی یافت نمی کردم از اینرو تصمیم گرفتم با راه اندازی این وبلاگ شهرستان نوپایمان را حداقل در فضای مجازی به دیگران معرفی کنم .تا همه دلسوزان این منطقه به این فکر کنند که آیا شهرمان با این همه پتانسیل در جایگاهی درخور قرار دارد؟؟ به هر روی در حد توانم مطالبی را پیرامون تاریخ ،جغرافیا،مفاخر،شهدای گرانقدر،عکسهایی از مناطق طبیعی ،آدرس و شماره تلفنهای ضروری شهرستان جمع آوری کردم . امیدوارم با ارسال نظرات ،انتقادات و پیشنهادات خود این حقیر را یاری رسانید با آرزوی بهترین ها برای تمام دوستداران رابر

مدیر وبلاگ : محمد پورعسکری
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
مهمترین علت عدم پیشرفت شهرستان رابر ؟عضو کمیسیون عمران مجلس شورای ‌اسلامی‌ با اشاره به‌اینکه دخالت دولت درحوزه مسکن باعث رکود در مسکن شده است، گفت: باید توجه داشت‌ که راه حل عبور از این رکود تنها با قطع دخالت دولت در حوزه مسکن ممکن است.

به گزارش ایلنا؛ "محمدتقی بختیاری" نماینده بافت و رابر گفت: فکر می‌کنم در مورد قانونگذاری هیچ مشکلی وجود ندارد، اما رسیدن به اهداف برنامه ریزی شده در سیاست‌های کلان کشور و برون رفت از رکود فعلی، بستگی به اتخاذ سیاست‌های کاری صحیح از سوی دولت دارد.

 

رکود در حوزه مسکن را قطعا قبول دارم و نباید منکر این حقیقت شد

 

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه نباید با انکار رکود در بازار مسکن، صورت مسئله را پاک کرد، گفت: رکود فعلی در بازار مسکن برای این است که دولت تمام تلاش خودش را روی مسکن مهر گذاشته و در نتیجه بقیه شاخه های مسکن، از جمله انبوه سازان، بخش خصوصی و نهایتا صنعت ساختمان و شاخه های مربوط به آن در رکود کامل فرو رفته اند.

 

وی با اشاره به اینکه بخش مسکن همیشه بیشتر از اینکه دولتی باشد خصوصی بوده است، ورود دولت در عرصه مسکن را نقد کرد و گفت: دخالت دولت در مسکن و بر عهده گرفتن بخشی از بازار مسکن که با هدف کنترل مسکن صورت می گیرد موجب رکود در بازار مسکن و تسری این رکود به سایر بخش‌ها شده است.

 

بختیاری در نقد حضور دولت در عرصه مسکن، گفت: حضور دولت در بخش مسکن به منظور کنترل قیمت مسکن بوده، ولی این حضور به دخالت مستقیم دولت در بازار مسکن توسط طرح مسکن مهر منجر شده است.

 

نماینده مردم بافت در مورد راه‌حل برون رفت مسکن از وضعیت فعلی گفت: مسائل مسکن مسائل چند وجهی و چند شاخه‌ایست و برای حل مشکل آنها نیز باید تمام این شاخه ها را مد نظر داشت.

نوع مطلب :
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

View Larger Map